خرید انواع بوقلمون

قیمت بوقلمون زنده در مقایسه با کیفیت گوشت و میزان مواد مفیدی که در این نوع گوشت وجود دارد بسیار مناسب و به صرفه است. پرورش بوقلمون در کنار پرورش انواع مرغ و خروس به عنوان یکی از سود آور ترین و پر بازده ترین اموری شناخته می شود که می تواند در کوتاه مدت سود مناسبی را برای پرورش دهنده به ارمغان بیاورد. افزایش تقاضا برای خرید این نوع پرنده در جهت استفاده از گوشت، تخم و … برای بهره وری از مزایای آن سبب شده است تا خرید بوقلمون محلی در تهران و کرج و همچنین سایر شهر ها تا حد زیادی مورد توجه قرار بگیرد.

قیمت بوقلمون زنده محلی

خرید مرغ و خروس زنده برای استفاده در مصارف مختلف، بخش بزرگی از بازار گوشت سفید را به خود اختصاص داده است و می توان گفت که بیشترین میزان خرید برای انواع طیور به این دو نوع تعلق دارد. در میان انواع طیور موجود برای پرورش و نگهداری در جهت استفاده از گوشت و تخم، همچون اردک، غاز، بوقلمون، شتر مرغ و … بوقلمون با داشتن ویژگی ها مختلف و مناسبی که دارد، توانسته است بیشتر مورد توجه افراد قرار بگیرد. قیمت بوقلمون زنده محلی کشتار در مقایسه با میزان بازدهی گوشتی و کیفیت آن، بسیار مناسب می باشد. به طوری که هم اکنون بخش زیادی از جامعه مصرف گوشت خود را در چند وعده به این نوع گوشت اختصاص داده اند.

خرید و فروش بوقلمون زنده

قیمت روز بوقلمون محلی در تهران می تواند بستگی به نوع خرید و هدف از خرید و … متغیر باشد. عزیزانی که نسبت به خرید نژاد های برتر این جاندار می خواهند اقدام کنند، مسلما باید با قیمت های بالاتری نسبت به انجام این نوع خرید اقدام کنند. از سوی دیگر افرادی که می خواهند بوقلمون برای کشتار خریداری کنند و از گوشت آن استفاده کنند، با قیمت مقطوع و پایین تر نسبت به خرید نژاد های برتر می توانند خرید خود را انجام دهند.

خرید بوقلمون زنده محلی 1400

بوقلمون با داشتن صفات و خصوصیات ظاهری متفاوت از مرغ و خروس، به عنوان پرنده اهلی تخم گذار و حلال گوشت شناخته می شود. با توجه به اینکه شرایط نگهداری و پرورش این جاندار مشابه با مرغ و خروس می باشد، از این رو توسط بسیاری از افراد نگهداری می شود. خرید بوقلمون محلی زنده در تهران و کرج در جهت پرورش آن برای تخم گذاری و استفاده از این تخم ها و همچنین جهت ذبح و کشتار صورت می گیرد. عزیزانی که قصد خرید بوقلمون محلی برای کشتار را دارند می توانند نسبت به خریداری جنس نر اقدام کنند تا بتوانند گوشت با کیفیت و بیشتری را از ذبح آن به دست بیاورند. برای آن دسته از عزیزانی که قصد خرید به منظور استفاده از تخم و منابع پروتئینی دارند نیز خرید جنس ماده بهتر است که در نهایت نیز می توانند با ذبح آن، نسبت به استفاده از گوشت اقدام کنند.

قیمت بوقلمون محلی در تهران و کرج

قیمت هر کیلو بوقلمون زنده محلی در تهران را می توان برای هر روز متفاوت در نظر داشت. وجود عوامل مختلف و تاثیر گذار همچون تغییرات قیمتی در بازار مرغ، نوسان قیمت نهاده هایی که برای پرورش مرغ و بوقلمون نیاز است، کمبود در بازار و افزایش تقاضا و … می توانند عامل تعیین کننده قیمت بوقلمون محلی کیلویی باشند. در حال حاضر با توجه به شرایط موجود برای هر کیلو بوقلمون قیمتی در حدود 40 هزار تومان در نظر گرفته شده است. این مقدار با توجه به نژاد، جنس، رنگ و … می تواند متغیر باشد که قیمت نهایی طبق توافق طرفین در نهایت در نظر گرفته می شود.

قیمت بوقلمون محلی امروز

قیمت جوجه بوقلمون محلی

جوجه بوقلمون محلی در راستای افزایش جمعیت این جاندار و رفع تقاضای بازار به این نوع پرنده برای پرورش و بالغ شدن در آینده توسط افراد و مراکز پرورش دهنده به بازار عرضه می شود. آنچه که برای تعیین قیمت جوجه بوقلمون زنده محلی می تواند تاثیر گذار باشد، نژاد و وضعیت سلامت و در برخی موارد رنگ می باشد. با توجه به اینکه بسیاری از افراد علاقه به رنگ خاصی دارند ممکن است برای خرید مورد ایده آل خود بخواهند هزینه بیشتری بپردازند. البته توجه داشته باشید که در هنگام بلوغ ممکن تغییر رنگ در بوقلمون ها مشاهده شود. قیمت روز جوجه بوقلمون زنده محلی 99 بر اساس وزن تعیین نمی شود.

مراکز فروش بوقلمون

مرکز خرید و فروش بوقلمون زنده محلی در تهران به نسبت مراکز عرضه گوسفند زنده کمتر می باشد. چرا که میزان تقاضا برای انواع دام زنده در مقایسه با طیور محلی کمتر می باشد. مجموعه گوسفند فروشی لایو شیپ در جهت افزایش رضایت مشتریان و ارائه خدمات بهتر و بیشتر نسبت به راه اندازی بخش فروش بوقلمون زنده در تهران و کرج اقدام نموده است. تا بتوانید از این مرکز بهداشتی و معتبر، بوقلمون مورد نظر خود را با قیمت مناسب خریداری نمایید.

وزن بوقلمون محلی

وزن بوقلمون زنده می تواند به موارد مختلفی بستگی داشته باشد. از جمله این موارد می توان به نوع نژاد، تغذیه، محیط پرورش و … اشاره نمود. در صورتی که نژاد بوقلمون از جنس گوشتی باشد و به صورت ذاتی توانایی افزایش وزن داشته باشد و همچنین تغذیه مناسبی در اختیار داشته باشد، می تواند وزن مناسبی به خود بگیرد. در برخی ا نژاد ها وزن 12 کیلوگرم برای جنس نر و وزن 9 کیلوگرم برای جنس ماده در نظر گرفته می شود. این در حالیست که نژاد های دیگری از بوقلمون وجود دارند که جنس نر آنها می تواند تا 20 کیلوگرم وزن و جنس ماده نیز تا 15 الی 17 کیلوگرم وزن داشته باشد.

یوقلمون محلی

انواع نژاد

بوقلمون نیز همچون سایر پرنده ها دارای نژاد های مختلفی می باشد. تقسیم بندی نژاد ها بر اساس مشخصه ها و ویژگی های یک گونه خاص صورت می گیرد. با توجه به اینکه این نوع پرنده در مناطق مختلف با خصوصیات مختلف دیده می شود، بنابراین نژاد های مختلفی برای آن در نظر گرفته شده که در ادامه به معرفی این موارد می پردازیم.

خرید بوقلمون از مراکز دام زنده شهرداری تهران و کشتارگاه های مختلف قابل خرید می باشد. برای این منظور می توانید در هر ساعتی از روز جهت سفارش ارتباط برقرار کنید. این نوع دام در دسته طیور قرار داد و جزو یکی از محبوب ترین ها در بین مردم می باشد.

بوقلمون بیوتی سفید

عزیزانی که قصد پرورش بوقلمون برای استفاده از تخم و همچنین تولید جوجه از این تخم ها را دارند می توانند نسبت به خرید این نوع اقدام کنند. در کنار این موضوع، استعداد بالا در زمینه تولید گوشت و وزن گیری سبب شده است تا نژادی پر بازده و عالی به شمار آید. وزن متوسط بوقلمون زنده بیوتی در صورت تغذیه مناسب می تواند برای جنس نر در بین 15 الی 18 کیلوگرم باشد. ابتلای به بیماری بیشتر نسبت به سایر نژاد ها جزو معایب این نژاد می باشد.

بوقلمون برنز اصیل

این نژاد می تواند در مدت زمان 4 ماه در صورت داشتن تغذیه مناسب و بودن در محیط مناسب، وزنی حدود 13 کیلوگرم در جنس نر و وزن 9 کیلوگرمی در جنس ماده داشته باشد. پرورش این نژاد می تواند برای افرادی که به دنبال پرورش نژاد گوشتی هستند بسیار مناسب و به صرفه باشد. چرا که امکان وزن گیری در بازه زمانی کوتاه را دارند.

قیمت امروز بوقلمون زنده محلی

بوقلمون برنز اصلاح شده

این نژاد در مقایسه با دو نژاد قبل معرفی شده از ویژگی ها و خصوصیات رشدی کمتری برخوردار است. سرعت رشد پایین در کنار توانایی کم برای تخم گذاری سبب شده است تا دو نژاد بالا بیشتر مورد توجه باشند. این نوع در مدت زمان پرورش 7 ماهه می تواند در جنس نر به وزنی حدود 7 کیلوگرم و در جنس ماده نیز به حدود 4.5 کیلوگرم برسد.

گوشت کیلویی بوقلمون

گوشت کیلویی بوقلمون در برخی از پروتئینی ها و مرغ فروشی ها به صورت قطعه ای وجود دارد. این نوع گوشت در مقایسه با گوشت مرغ و خروس در مواردی دارای برتری هایی می باشد که سبب شده است خرید گوشت بوقلمون محلی نیز مورد توجه افراد قرار گیرد. قیمت بوقلمون زنده در مقایسه با خرید مرغ نیز و مقایسه خواص موجود در هر دو نوع گوشت بسیار مناسب است. گوشت بوقلمون دارای خواص زیادی است که علاوه بر رساندن مواد معدنی و املاح و پروتئین های مختلف، امکان پیشگیری از انواع بیماری ها و همچنین درمان آنها را فراهم می آورد. بنابراین از خوردن این نوع گوشت غافل نشوید.

قیمت بوقلمون محلی برای خرید انواع بوقلمون زنده در تهران با توجه به سایر نرخ های موجود برای مرغ و خروس بسیار به صرفه می باشد. جهت خرید انواع پرندگان از جمله مرغ، بوقلمون و … و همچنین انواع دام اعم از گوسفند، گوساله و … می توانید با شماره های داخل سایت در تماس باشید.

نوشتهٔ پیشین
قیمت خرید شتر زنده در سال 1400 کیلویی چند است
نوشتهٔ بعدی
گوسفند رومانف چند قلوزا Romanov

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

*

code

فهرست

تماس با ما

همشهریان عزیز برای خرید و سفارش گوسفند می توانید با شماره های زیر در تماس باشید.

 • غرب تهران
  • 02144854425
  • 02144861201
 • شرق تهران
  • 02122301770
 • شمال تهران
  • 02122144116
 • شماره موبایل
  • 09124884945