قیمت بره زنده روز

قیمت خرید بره زنده همچون سایر دام ها روند صعودی داشته است. به طوری که در سال 99 افزایش قیمت مقطعی در چندین ماه سبب شد تا نرخ فروش بره به بالای 50 هزار تومان برسد. بره در کنار گوسفند و گوساله یکی از خوشمزه ترین گوشت ها را دارد و از نظر تامین مواد معدنی و انواع ویتامین ها و پروتئین ها کاملا غنی می باشد. با توجه به داشتن ویژگی های مختلف و داشتن مزیت های متعددی نسبت به سایر گوشت های قرمز، همواره مورد توجه خریداران دام زنده و مصرف کنندگان گوشت قرمز بوده است.

نرخ قیمت بره و گوسفند زنده در کنار فاکتور های مهم در هنگام انجام خرید و … موضوعاتی است که برای آگاهی بیشتر شما مشتریان عزیز در این بخش خدمتتان ارائه می گردد. تا بتوانید خریدی به صرفه و مناسب داشته باشید.

قیمت بره زنده سال 99

قیمت بره زنده در تهران همواره نسبت به سایر شهر ها با اختلاف اندکی همراه بوده است. عدم امکان پرورش دام زنده در مناطق زیادی از تهران در کنار جمعیت زیاد و در نتیجه میزان تقاضای بالا برای مصرف گوشت قرمز و … سبب شده تا قیمت بره زنده 99 به نسبت سایر شهر ها کمی بالاتر باشد. عدم حل مشکل دامداران در کنار وجود مشکلات دیگری نظیر عدم تامین نهاده های دامی با ارز دولتی، گرانی های موجود در بخش دامپروری و … سبب شده است تا در هر ماه شاهد افزایش مقطعی قیمت گوشت قرمز باشیم.

خرید بره زنده در تهران

قیمت روز بره زنده نیز تحت تاثیر شرایط موجود و افزایش موج گرانی های موجود در بازار، همواره در حال افزایش می باشد. در چند هفته اخیر نیز به دلیل حجم بالای تقاضا برای خرید گوشت قرمز، موج افزایشی قیمت ها دوباره شروع شده است. مسلما در صورت عدم ورود نهاد های نظارتی به بخش بازار گوشت قرمز باید شاهد افزایش چند درصدی قیمت ها باشیم. بره به عنوان یکی از دام های پر طرفدار برای ذبح و استفاده از گوشت شناخته می شود که بخش زیادی از سفارشات خرید را به خود اختصاص می دهد.

نرخ بره زنده در تهران و کرج

بره و گوسفند زنده با داشتن گوشت مناسب و همچنین میزان بازدهی لاشه گوشتی برای یک یا چند خانوار، و همچنین ارائه مقدار گوشت لازم برای برگزاری مراسمات در حجم گسترده، قیمت مناسب و … نسبت به گاو و گوساله زنده پر فروش تر هستند. بسیاری از افراد که برای مصرف گوشت قرمز برای خانوار و برگزاری مراسمات و مهمانی ها نیاز به گوشت قرمز دارند نسبت به خرید بره زنده در تهران اقدام می نمایند.

قیمت روز دام در تهران و کرج تقریبا برابر می باشد و این اختلاف محدوده جغرافیایی سبب تغییر در قیمت نمی شود. تمامی شعبه های مجموعه لایو شیپ در سراسر تهران و بخش های مختلف کرج با قیمتی مصوب و مناسب نسبت به عرضه دام زنده مشغول به فعالیت هستند. قیمت بره زنده امروز در تهران که از سوی مجموعه لایو شیپ در نظر گرفته شده را می توانید با قیمت اعلام شده در سایر مجموعه ها و مراکز مقایسه کنید تا ببینید که مناسب ترین نرخ اعلامی که برای رضایت مشتریان اعلام می گردد، از سوی این مجموعه می باشد. برای دریافت قیمت به روز بره با شماره های داخل سایت در تماس باشید.

نرخ بره امروز در کرج

خرید بره زنده

قیمت خرید بره زنده کشتار برای قربانی کردن و استفاده از گوشت صورت می گیرد. البته برخی از افراد نسبت به خرید بره شیری و پرواری اقدام می کنند که هدف این عزیزان پرورش و نگهداری از آن در جهت افزایش وزن و در نتیجه فروش آن با سود بیشتر می باشد. توجه داشته باشید که فعالیت مجموعه ما در راستای فروش بره کشتار و فروش بره برای قربانی کردن می باشد و انواع بره های شیری و پرواری در این مجموعه ارائه نمی شود.

خرید بره در تهران و کرج با قیمت مناسب و خدماتی نظیر حمل و نقل رایگان در کنار ذبح شرعی و قصابی رایگان را می توانید از مجموعه لایو شیپ دریافت کنید. عزیزانی که قصد دارند لاشه گوشتی با بازدهی بالا و گوشت با کیفیتی در اختیار داشته باشند بهتر است بره مورد نظر را از نژاد های گوشتی انتخاب نمایند. از جمله بهترین نژاد های گوشتی که بره های سنگین و مناسب دارند، می توان به نژاد افشاری، سنگسری، مغانی و … اشاره نمود. لازم به ذکر است که دام های موجود در این مجموعه تماما از نژاد گوسفندان گوشتی هستند تا دام با بازدهی گوشتی بیشتری در اختیار مشتریان قرار داشته باشد.

قیمت خرید بره شیری و پرواری

وزن بره چند کیلوگرم است

وزن بره زنده می تواند متاثر از عوامل مختلفی باشد که بالاتر از همه این عوامل می توان ژنتیک بره را در نظر داشت. اینکه بره از چه نژادی باشد در وزن گیری و رشد بسیار تاثیر گذار است. به طوری که دو بره از نژاد های شیری و گوشتی در شرایط نگهداری یکسان به یک اندازه بازدهی نخواهند داشت. چرا که بره های گوشتی مسلما سرعت رشد و وزن گیری بهتری خواهند داشت. نوع جیره غذایی و مواد مصرفی در کنار ابتلا به بیماری و عدم ابتلا، محل نگهداری و اقلیم سازگار و ووو نیز می توانند در میزان وزن دام تاثیر گذار باشند.

قیمت گذاری بره نیز بر اساس وزن صورت می گیرد. در هنگام خرید بره زنده، بر اساس قیمت هر کیلوگرم دام که از سوی مراجع مختلف ارائه شده است، قیمت نهایی برای شما در نظر گرفته می شود. قیمت بره زنده شهرداری معیار اصلی برخی از مراکز عرضه دام زنده می باشد و با استفاده از تعرفه ای که از سوی این سازمان اعلام شده، نسبت به فروش دام اقدام می کنند. بره های گوشتی می توانند در حدود 30 الی 40 کیلوگرم وزن داشته باشند که افزایش و کاهش این مقدار بستگی به نژاد و سن دام می تواند متغیر باشد.

بره زنده در تهران

قیمت گوشت بره

قیمت هر کیلو گوشت بره به صورت کشتار نسبت به صورت زنده و سرپا بیشتر خواهد بود. چرا که در صورت ذبح بره، مقداری از وزن برای قسمت های استخوانی و کله پاچه، پوست، داخل شکم و … در نظر گرفته می شود و در نتیجه مقدار گوشت خالص نسبت به وزن سرپا کمتر خواهد بود. قیمت گوشت بره زنده امروز در قصابی ها با توجه به گرانی های اخیر به نسبت قیمت گوسفند و گوساله زنده بیشتر بود. خدمات مجموعه لایو شیپ برای کیلو فروشی گوشت نمی باشد و دام زنده به صورت سرپا و کیلویی به فروش می رسد.

قیمت خرید بره زنده در تهران و کرج برای هر روز می تواند متغیر باشد بنابراین جهت دریافت قیمت روز و آخرین قیمت اعلامی با کارشناسان بخش فروش از طریق شماره های موجود در سایت در تماس باشید. بهترین نژاد های گوشتی بره و گوسفند با نرخ مناسب را می توانید در مجموعه لایو شیپ خریداری نمایید.

نوشتهٔ پیشین
درباره ما
نوشتهٔ بعدی
قیمت دام زنده شهرداری در مرکز عرضه تهران و کرج با نرخ روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

*

code

فهرست

تماس با ما

همشهریان عزیز برای خرید و سفارش گوسفند می توانید با شماره های زیر در تماس باشید.

 • غرب تهران
  • 02144854425
  • 02144861201
 • شرق تهران
  • 02122301770
 • شمال تهران
  • 02122144116
 • شماره موبایل
  • 09124884945