قیمت خروس زنده برای قربانی و دفع بلا

 1. لایو شیپ
 2. وبلاگ
 3. قیمت خروس زنده برای قربانی و دفع بلا
قیمت خروس زنده

قیمت خرید مرغ و خروس زنده محلی با قیمت مرغ کشتار روز بدون شک متفاوت است. طیور محلی اعم از بوقلمون زنده، مرغ و … از جنبه های مختلف به نسبت طیوری که در مدت زمان کوتاه در مرغداری ها پرورش داده می شوند، دارای برتری هایی هستند که سبب محبوبیت آنها شده است. این برتری ها سبب شده است تا افراد به منظور ذبح و استفاده از گوشت و همچنین استفاده در انواع رسم و رسومات نیز نسبت به خرید مرغ و خروس محلی تمایل داشته باشند. مجموعه لایو شیپ این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده است تا بتوانید خرید خروس سیاه محلی، خرید مرغ سیاه محلی و انواع طیور محلی در نژاد ها و رنگ های مختلف را به راحتی انجام دهید.

خروس زنده محلی نسبت به مرغ داری سفارشت بیشتری می باشد چرا که مصرف گوشت سفید بیشتر از طریق مرغ های کشتار روز صورت می گیرد و خرید مرغ های محلی برای استفاده از گوشت در بین همگان رواج ندارد. اما در مقابل خروس زنده سیاه و … برای چشم زخم و سایر مصارف خواهان زیادی دارند.

قیمت خروس زنده در تهران و کرج

قیمت خروس محلی زنده سال 99 نیز به نسبت افزایش قیمت دانه ها و مواد غذایی مورد نیاز برای پرورش خروس افزایش یافته است. همانطور که می دانید قیمت مرغ و خروس هایی که تنها مصرف گوشتی دارند و در جهت ذبح در مدت زمان کوتاهی پرورش داده می شوند و با استفاده از تزریق هورمون ها و … رشد سریعی دارند، در سال جاری تا مرز 40 الی 45 هزار تومان پیش رفت. این در حال است که این طیور تنها برای استفاده از گوشت غیر ارگانیک کاربرد دارند و برای موارد دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرند. و بار ها نیز عوارض زیادی برای آنها در نظر گرفته شده است که سبب بروز مشکلات مختلفی در صورت مصرف در دراز مدت می شوند.

خرید خروس زنده برای دفع بلا

این در حالی است که خروس محلی برای مصارف دیگر همچون کشتن خروس برای چشم زخم، قربانی کردن، استفاده در مراسمات مذهبی، استفاده از گوشت با کیفیت و ارگانیک و … کاربرد دارد. بنابراین می توان گفت که قیمت خروس زنده سال 99 که برای انواع خروس های محلی در نظر گرفته شده به نسبت استفاده های متعددی که دارد مناسب و به صرفه است. چرا که می توانید با قیمتی مناسب گوشتی ارگانیک برای مصرف و یا قربانی مناسبی برای ذبح در دسترس داشته باشید. و از سویی نیز از بیماری ها و خطراتی که مصرف گوشت غیر طبیعی به دنبال دارد، در امان باشید.

قیمت خروس برای قربانی سال 99

برخی از عزیزان جهت انجام مراسم قربانی برای نذر های مختلفی که دارند به جای دام های سنگین همچون خرید گوسفند زنده، گوساله و … نسبت به خرید خروس محلی برای قربانی کردن اقدام می کنند. بر طبق باور هایی که در جامعه حاکم است برای این منظور بهتر است خرید خروس سیاه محلی صورت بگیرد تا علاوه بر اجرای حکم قربانی، در جهت جلوگیری از چشم زخم نیز استفاده شود. خروس هایی که برای قربانی کردن در نظر گرفته می شوند از جمله نژاد های محلی می باشند که به صورت ارگانیک و با تلاش پرسنل مجموعه به صورت طبیعی و مواد غذایی مفید پرورش داده شده اند.

قیمت خرید خروس قربانی 99 در این مجموعه برای مشتریان بسیار مناسب می باشد تا با ارائه به قیمت مناسب و قبول سفارشات شما عزیزان ما هم در ثواب کار خیر شما شریک باشیم. می توانید قیمت خروس در دیوار و شیپور را با قیمت های اعلام شده از سمت ما مقایسه کنید تا تفاوت قیمت ها را احساس کنید. توجه داشته باشید که فروشندگانی که در سطح دیوار و … فعالیت دارند هیچ ضمانتی برای ارائه سفارش با وزن و مشخصات دقیق ذکر شده در آگهی ندارند. بنابراین بهتر است از مراکز معتبر خرید نمایید.

قیمت مرغ زنده محلی

علاوه بر خروس، مرغ نیز به عنوان مورد مناسبی در جهت قربانی کردن و استفاده از گوشت مورد توجه می باشد. البته توجه داشته باشید که اکثر خریداران مرغ محلی برای جوجه کشی و تولید جوجه در انواع و رنگ های مختلف نسبت به خرید این پرنده اقدام می کنند. قیمت مرغ زنده محلی در تهران و کرج همچون قیمت خروس در سال جاری دارای نوسانات زیادی بوده است. با افزایش قیمت گوشت سفید در بازار، زمینه افزایش قیمت برای انواع پرنده های محلی نیز به وجود آمده و در نتیجه سوء مدیریت در کنترل قیمت دانه ها و غذای طیور، این افزایش قیمت برگشت پذیر نبوده و هم اکنون نیز با قیمت بالا خرید و فروش می شوند.

مرغ و خروس زنده محلی

قیمت مرغ زنده محلی امروز  بر اساس معیار هایی نظیر سن و اندازه مرغ در کنار نژاد و … تعیین می گردد. از آنجایی که این مرغ ها اکثر برای جوجه کشی خریداری می شوند و در مواردی نیز افراد برای استفاده درمانی از گوشت آن نسبت به خرید آن تمایل دارند، بنابراین قیمت گذاری آنها بر اساس کیلوگرم صورت نمی گیرد. یعنی همچون مرغ های کشتار روز نیستند که برای استفاده از گوشت و پخت و پز به صورت مداوم از مرغ فروشی ها و پروتئینی ها روزانه خریداری می شوند.

قیمت هر کیلوگرم مرغ زنده محلی را می توان در مواردی حتی دو برابر قیمت روز مرغ های دیگر دانست. چرا که شما می توانید با خرید آن علاوه بر بهره مندی از تخم مرغ و به دست آوردن جوجه در چندین مرحله از سال، در نهایت از گوشت طبیعی و ارگانیک آن نیز استفاده کنید. جهت استعلام قیمت مرغ محلی زنده می توانید با شماره های داخل سایت در تماس باشید تا قیمت روز و نهایی به اطلاع شما عزیزان برسد. در صورت تمایل نیز می توانید آدرس و مشخصات لازم را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان ممکن سفارش شما ارسال شد و درب منزل آن را دریافت کنید.

خرید خروس زنده محلی در تهران و کرج

خرید خروس محلی در تهران و کرج بسیار زیاد می باشد. روزانه تماس های زیادی در جهت سفارشات مربوط به این موضوع با مجموعه لایو شیپ صورت می گیرد. خرید خروس محلی سیاه برای قربانی کردن و سایر رنگ ها در میان مشتریان بسیار رواج دارد. اعتقاد و باوری که در میان بسیاری از عزیزان وجود دارد این است که رنگ سیاه می تواند برای انجام قربانی کردن بهتر باشد. اما نیت انجام این کار بیشتر مورد توجه می باشد و می توانید به این منظور از هر رنگ و نژادی نسبت به خرید انواع خروس زنده محلی اقدام کنید.

خروس برای قربانی و دفع بلا

خرید این پرنده تنها در جهت قربانی کردن و تقسیم آن در بین فقرا صورت نمی گیرد. بلکه بسیاری از افراد علاقمند به استفاده از گوشت آن هستند و در جهت مصرف گوشت و بهره مندی از مزایا و خواص آن، این پرنده را خریداری می نمایند. برخی دیگر از عزیزان نیز به دنبال خروس های لاری و سایر نژاد های جنگی هستند که در این باره باید گفت که فعالیت مجموعه ما در جهت ارائه خروس محلی برای کشتار و قربانی کردن صورت می گیرد و سایر موارد جزو اهداف فعالیت این مجموعه نمی باشد.

خرید مرغ محلی زنده

در سال های گذشته همواره شاهد انتشار اخباری مبنی بر تزریق انواع هورمون ها به مرغ های موجود در مرغداری ها و استفاده از مواد غذایی تراریخته که حاصل تغییرات ژنی هستند برای رشد مرغ ها بوده ایم. همین موضوع باعث شده است تا دید بسیاری از افراد نسبت به خرید مرغ های به اصطلاح 45 روزه ( به گفته برخی با استفاده از دارو در مدت زمان 45 روز به وزن زیادی می رسند) تغییر کند و برای استفاده از گوشت سفید به خرید مرغ محلی در تهران و کرج روی بیاورند. چرا که به باور بسیاری از متخصصین تغذیه و اساتید، مصرف این نوع گوشت حاصل از تزریق دارو می تواند مشکلات متعددی برای بدن افراد به خصوص کودکان به وجود بیاورد.

با توجه به این موضوع در کنار درخواست عزیزان برای خرید مرغ محلی تخم گذار، مجموعه لایو شیپ تصمیم گرفت تا فروش مرغ محلی را به لیست فعالیت های خود اضافه کند. بسیاری از افراد مرغ را برای استفاده از تخم مرغ نیز خریداری می کنند. در همین رابطه این خدمات نیز برای مشتریان عزیز قابل ارائه می باشد و می توانند سفارشات خود را برای خرید و فروش مرغ محلی ثبت نمایند تا در سریعترین زمان ممکن این سفارشات به دست مشتریان برسد.

فروش مرغ و خروس محلی

مرکز فروش مرغ و خروس زنده دارای مجوز رسمی از سازمان دامپزشکی و بهداشت باشند بسیار کم است. بیشتر آگهی هایی که در سایت ها مشاهده می کنید مربوط به اشخاص است، بدون اینکه مربوط به سازمان و مجموعه خاصی باشند. همین موضوع سبب شده است تا مشتریان با مشکل اعتماد و اطمینان از خرید درست و سالم مواجه شوند. مجموعه لایو شیپ با فراهم آوردن امکان خرید و فروش مرغ و خروس زنده محلی در تهران و کرج در شعبه های مختلف، امکان انجام خرید طیور سالم و بهداشتی را برای شما به ارمغان آورده است.

قیمت خروس زنده برای قربانی

خرید و فروش خروس زنده محلی بسیار وابسته به قیمت آنها نیز می باشد. همانطور که خدمت شما عزیزان ذکر شد، اصولا قیمت این موارد بر اساس کیلوگرم و مقدار وزن تعیین نمی شود. بنابراین می توان گفت که مقدار خرید و فروش معاملات آنها بسیار وابسته به مقدار قیمت آنها می باشد. مطمئنا گرانی مرغ کشتار روز و نهاده های دامی بر تعیین قیمت این موارد نیز تاثیر گذار می باشد.

کانال خرید و فروش مرغ و خروس محلی

یکی از راه های که برای خرید و فروش انواع دام و حتی طیور و پرندگان وجود دارد، استفاده از کانال ها و گروه های تلگرامی می باشد. کانال تلگرام خرید و فروش دام زنده اعم از مرغ محلی و اطلاع رسانی قیمت خروس زنده برای قربانی در انواع مختلف وجود دارد. که افراد برای خرید یا فروش پرنده مورد نظر خود با مشخصات ایده آل، به این کانال ها مراجعه می کنند و برای انجام معامله شخص خریدار و فروشنده با یکدیگر در ارتباط خواهند بود. اما نکته قابل توجه در این میان بحث امنیت و اعتماد می باشد. بسیاری از عزیزان در اثر خرید و فروش خروس و مرغ محلی در تلگرام و سایر پیامرسان ها متضرر شده اند. بنابراین بهتر است نسبت به انجام چنین معاملاتی تمامی موارد احتیاط را در نظر داشته باشید.

قیمت خروس محلی تهران

سفارش اینترنتی خروس محلی

وجود بیماری کرونا و در نتیجه اعمال محدودیت های تردد در نقاط شهری در کنار مشغله کاری افراد و همچنین دور بودن برخی مسیر ها سبب شده است تا افراد بیشتر به دنبال مراکز معتبری باشند که بتوانند به صورت اینترنتی نیز سفارشات خود را ثبت کنند تا در سریعترین زمان ممکن ارسال شوند. مجموعه لایو شیپ با راه اندازی سایت اینترنتی این امکان را فراهم کرده است تا بتوانید با اطمینان خاطر از مقدار وزن و محلی بودن طیور نسبت به خرید هر مورد که دلخواهتان می باشد اقدام کنید.

قیمت خرید خروس زنده برای قربانی و دفع بلا از نوع محلی در این بخش خدمت شما عزیزان ارائه گردید. مجموعه گوسفند فروشی لایو شیپ در راستای رضایت شما مشتریان عزیز نسبت به افزودن بخش فروش مرغ و خروس محلی نیز اقدام نموده است تا بتوانید بدون هیچ مشکلی سفارشات مربوط به این پرندگان را نیز ثبت و دریافت کنید.

نوشتهٔ پیشین
روش های چاق کردن گوسفندان
نوشتهٔ بعدی
قیمت گاو و گوساله زنده برای کشتار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

*

code

فهرست

تماس با ما

همشهریان عزیز برای خرید و سفارش گوسفند می توانید با شماره های زیر در تماس باشید.

 • غرب تهران
  • 02144854425
  • 02144861201
 • شرق تهران
  • 02122301770
 • شمال تهران
  • 02122144116
 • شماره موبایل
  • 09124884945