قیمت دام زنده شهرداری در مرکز عرضه تهران و کرج با نرخ روز

 1. لایو شیپ
 2. وبلاگ
 3. قیمت دام زنده شهرداری در مرکز عرضه تهران و کرج با نرخ روز
دام زنده شهرداری

خرید با قیمت دام زنده شهرداری یکی از دلایل تمایل افراد نسبت به خرید از این مجموعه می باشد. با توجه به اینکه امروزه نظارت دقیق و مناسبی بر اعلام قیمت ها از جمله قیمت گوسفند زنده، بره، گاو و گوساله زنده و … صورت نمی گیرد، بنابراین ممکن است افراد در مراکز عرضه دام میادین شهرداری و کشتارگاه قیمت های مختلفی اعلام کنند. آنچه در باور عمومی وجود دارد این مورد می باشد که قیمت دام کشتار شهرداری نسبت به مراکز دیگر پایین تر است. که در این رابطه باید گفت که متاسفانه عدم نظارت دقیق بر بازار این باور را به باوری غلط تبدیل کرده است و ممکن است در این میادین حتی دام را با نرخ بیشتری به شما بفروشند.

خرید دام زنده شهرداری در تهران و کرج

شهرداری ها و سایر مراکز نظارت بر عرضه دام کشتار امروز با ایجاد میادین مختلف و مشخص کردن مناطق مختلفی، امکان خرید و فروش دام زنده در میادین شهرداری را برای افراد به وجود آورده اند. نرخ دم به روز از سوی این مراکز تعیین می شود و در این مراکز می توانید طبق نرخ اعلام شده نسبت به انجام معاملات مربوط به انواع دام اقدام نمایید. با این وجود سرپیچی برخی از افراد و فروشندگان در رعایت این نرخ و همچنین نبود نظارت دقیق بر این بازار سبب شده است تا افراد برای خرید دام از میادین شهرداری با قیمت مناسب دیگر ذهنیت ارزان بودن دام در این مجموعه را نداشته باشند.

خرید و فروش دام در این مراکز نیز همچون تمامی مراکز عرضه دام زنده در تهران بر اساس وزن دام انجام می شود. بیشتر دام هایی که به این مرکز برای فروش آورده می شوند، از نژاد گوسفندان گوشتی هستند تا فروشندگان بتوانند با فروش دامی با وزن بالاتر، سود بیشتری را نصیب خود کنند. عزیزانی که خواهان خرید دام زنده شهرداری در تهران و کرج هستند می توانند بدون مراجعه به میادین با استفاده از تماس با مجموعه لایو شیپ نسبت به خرید دام با قیمت اعلام شده از سمت شهرداری و قیمت مصوب در این میادین، از مجموعه ما دام مورد نظر خود را خریداری نمایند. این اقدام در جهت افزایش رضایت شما عزیزان و راحتی بیشتر مشتریان و خریداران دام کشتار با قیمت به روز به لیست خدمات مجموعه ما افزوده شده است.

مرکز عرضه دام زنده شهرداری تهران

گوسفند زنده شهرداری تهران

در میادین شهرداری می توانید فروشندگانی را بیابید که انواع دام و طیور را برای فروش به این مرکز آورده اند. گوساله زنده ، مرغ و خروس محلی، بز زنده، بره زنده و … از جمله مواردی هستند که در کنار خرید گوسفند زنده شهرداری می توانید در نظر داشته باشید. گوسفندانی که در این میادین به فروش میرسند، در جنسیت و نژاد خاصی نیستند. در همین رابطه می توانید دام مورد نظر خود با وزن ایده آل، جنسیت مورد نظر ( قوچ یا میش بودن )، نژاد و … را در این میادین بیابید و نسبت به خرید آن اقدام نمایید.

قیمت گوسفند زنده شهرداری تهران در مواردی که دام برای پرواربندی و پرورش خریداری شود می تواند نسبت به قیمت دام کشتار متفاوت و متمایز باشد. گوسفندانی که برای کشتار و ذبح یا قربانی کردن انتخاب می شوند، می توانند از هر نژادی باشند و شما نسبت به مقدار وزن و قیمت روز دام زنده شهرداری، هزینه دام را می پردازید و از هر نژادی باشد برای شما هیچ تفاوتی ندارد. هرچند برخی از نژاد ها می توانند بازدهی گوشت بیشتری داشته باشد اما به صورت کلی انتخاب نژاد برای دام هایی که برای ذبح خریداری می شوند، برای خریداران زیاد مهم تلقی نمی شود.

قیمت دام زنده شهرداری

قیمت دام زنده شهرداری

قیمت دام زنده شهرداری تهران امروز همچون سایر مراکز عرضه دام بر اساس معیار هایی همچون قیمت نهاده های دامی، میزان تقاضای گوشت در بازار، میزان وجود یا عدم وجود دام به مقدار کافی برای تامین نیاز، میزان تورم، فصل و … تعیین می گردد. این قیمت ها نیز برای هر روز می تواند بنا به شرایط موجود، متغیر باشد. قیمت ثابتی برای عرضه انواع دام در این مجموعه وجود ندارد و همزمان با ایجاد نوسانات در بازار، در قیمت های اعلامی از سوی این نهاد نیز تغییر به وجود خواهد آمد.

قبل از خرید گوسفند زنده می توانید نسبت به استعلام قیمت روز دام زنده شهرداری تهران و کرج و همچنین استعلام قیمت از مراکز عرضه دام کشتار روز که در مناطق مختلف تهران و کرج وجود دارند، اقدام کنید. تا در نهایت با مقایسه این دو قیمت به این نتیجه برسید که از کدام مجموعه نسبت به خرید اقدام کنید. توجه داشته باشید که با توجه به وضعیت وجود گرانی در بخش های مختلف، قیمت دام زنده در هر دو بخش به صورت هماهنگ افزایش و کاهش نسبی را تجربه خواهد کرد.

گاو و گوساله زنده شهرداری

آدرس مرکز عرضه دام زنده شهرداری تهران

نبود نظارت کافی بر این مجموعه سبب شده است تا گاها قیمت های بالاتر از قیمت اصلی و مرسوم در بازار، از سوی فروشندگان برای انواع دام اعلام شود. علاوه بر این مورد شما باید برای خرید این نوع حتما مراجعه حضوری داشته باشید به این میادین. در ادامه به معرفی برخی از مراکز گوسفند فروشی شهرداری تهران در مناطق مختلف تهران می پردازیم.

 • دام منطقه حکیمیه
 • مرکز کشتار حکیمیه
 • آزادگان
 • افسریه
 • منطقه 18
 • منطقه 15
 • سلطان آباد
 • شماره مرکز عرضه حکیمیه
 • اسلامشهر
 • مرکز عرضه دام قائم
 • خاوران
 • ارائه دام در هر چهار بخش اصلی (غرب، شرق، جنوب، شمال)

مقایسه خرید دام از میادین شهرداری با مراکز فروش دام مستقل

با توجه به اینکه بازده زمانی طولانی مدتی است که قیمت دام زنده شهرداری امروز در تهران و کرج با قیمت اعلام شده از سایر مراکز یکسان می باشد. بنابراین افراد به دنبال کسب مزایای بیشتر از انجام خرید از این مجموعه ها هستند. توجه داشته باشید که مزیت خرید دام از میادین شهرداری تنها نرخ قیمت کمتر آن بوده است که امروزه این موضوع نیز کاملا برکنار شده و نهاد های نظارتی، هیچ گونه نظارت دقیقی بر این موضوع ندارند. بنابراین نمی توانید دام با قیمت مصوب را در این میادین خریداری نمایید.

دام زنده

فروش دام گوشتی برای کشتار روز

با توجه به این موضوع، تنها مزیت خرید از میادین شهرداری نیز به مرور از بین رفته است و هیچ مزیت خاص دیگری برای خرید از این میادین وجود ندارد. در مقایسه، مراکز عرضه دام زنده کشتاری علاوه بر ارائه دام های گوشتی از بهترین نژاد گوسفندان ایرانی با قیمت مناسب، خدمات دیگری نظیر حمل و ارسال رایگان به محل، قصابی رایگان و ذبح رایگان در محل، امکان سفارش حضوری و غیر حضوری به صورت تلفنی و اینترنتی و … را برای مشتریان فراهم آورده اند. تا مشتریان بتوانند برای خرید دام زنده بهداشتی با هیچ نوع مشکل و دغدغه ای روبرو نباشند.

خرید با قیمت دام زنده شهرداری و نرخ روز گوسفند در تهران و کرج با شرایط مختلف به صورت کامل در این بخش مورد بررسی قرار گرفت. تا بتوانید با در اختیار داشتن اطلاعات کامل در این رابطه نسبت به خرید دام اقدام نمایید. توجه داشته باشید که خرید گوسفند و سایر دام ها با قیمت میادین شهرداری را می توانید از مجموعه لایو شیپ انجام دهید تا علاوه بر خرید دام سالم و بهداشتی با قیمت مناسب، خدمات رایگان فوق العاده این مجموعه را نیز دریافت کنید. جهت سفارش هر نوع دام کشتار روز با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

نوشتهٔ پیشین
قیمت بره زنده
نوشتهٔ بعدی
بز زنده و برغاله زنده کشتاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

*

code

فهرست

تماس با ما

همشهریان عزیز برای خرید و سفارش گوسفند می توانید با شماره های زیر در تماس باشید.

 • غرب تهران
  • 02144854425
  • 02144861201
 • شرق تهران
  • 02122301770
 • شمال تهران
  • 02122144116
 • شماره موبایل
  • 09124884945