قیمت گوسفند زنده امروز در بازار تهران و کرج

 1. لایو شیپ
 2. وبلاگ
 3. قیمت گوسفند زنده امروز در بازار تهران و کرج
قیمت گوسفند زنده

قیمت گوسفند زنده روز در تهران و کرج در بازه زمانی های مختلف در حال تغییر می باشد. نرخ دام کشتار دارای نوسانات بسیاری است که سبب می شود نتوانیم قیمتی مشخصی برای آن در نظر بگیریم. در صورتی که قصد خرید گوسفند زنده برای کشتار را دارید، می توانید با مجموعه لایو شیپ معتبرترین مرکز عرضه تماس حاصل فرمایید. در این بخش جزئیات لازم را درباره نرخ گوسفند و بره در اختیار شما قرار خواهیم داد.

قیمت خرید گوسفند زنده امروز

هر یک از مشتریان ما به دلایل مختلفی اقدام به خرید و ثبت سفارش می کنند. مهمترین سوالی که از ما پرسیده می شود مربوط به قیمت گوسفنده زنده روز می باشد که این مورد بر اساس واحد کیلو گرم و براساس وزن گوسفندان می باشد. ممکن است شما مواقع زیادی از دیگر مراکز خرید و فروش گوسفند زنده خرید کرده باشید، و مطمئن هستیم که قیمت هر کدام از آنها با یکدیگر متفاوت بوده است. دلیل این مورد وجود واسطه در بین دامدار و مشتری می باشد. البته بسیاری از افراد فروشنده از عدم آگاهی مشتریان سوء استفاده کرده و قیمت دام را بالاتر از نرخ روز اعلام می کنند.

شما در این مقاله در رابطه با دلایل خرید، فواید گوشت گوسفندی، نکات مربوط به بیماری ها و بهداشت گوسفند، متوسط وزن گوسفند و … اطلاعات کاملی به دست می آورید. در صورتی که هر گونه سوال یا مشکلی وجود دارد، می توانید در بخش زیر همین صفحه برای ما نظرات خود را بفرستید.

مرکز خرید گوسفنده زنده در تهران

قیمت گوسفنده زنده 1400

نرخ گوسفند در سال 99 تقریبا نوسانات زیادی نداشت. البته منظور از این مورد این است که نوسان شدیدی نداشت. بالا بودن نرخ روز که توسط اتحادیه و شهرداری تعیین می شود کمی بالا است. در سال 1400 نیز شاهد همین قیمت هستیم. امیدواریم در ادامه برای آسایش بیشتر و راحتی استفاده از گوشت گوسفندی برای همه ایرانیان عزیز کاهش پیدا کند. در ابتدای سال 400 ما با همان آخرین قیمت 99 وارد سال جدید شدیم. لازم به ذکر است که نرخ دام کشتار دارای حداقل و حداکثر می باشد که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.

همراهان همیشگی لایو شیپ باید خدمت شما عرض کنیم، از آنجایی که مدام قیمت ها تغییر می کند، برای دریافت آخرین قیمت به روز حتما با شماره تلفن های ما در ارتباط باشید. تا جای ممکن میزان سود خود را کاهش می دهیم تا بتوانیم قیمت رقابتی در بین همکاران خود داشته باشیم. یکی از مهمترین نکات و عوامل محبوبیت لایو شیپ مربوط به نرخ ارزان گوسفند و بره زنده می باشد.

خرید گوسفند زنده

خرید مستقیم از دامدار

این مورد باید برای شما هم موضوعی مهم باشد که خرید خود را مستقیم از دامدار انجام میدهید. چندین مزیت عالی در این مورد وجود دارد که سبب میشود این گزینه انتخاب بهتری باشد. وجود دست دلالان و واسطه بین دامدار و مشتری سبب افزایش قیمت می شود. اکثر در مواقعی که دست دلال در بازار وجود داشته باشد، گوسفندان پیر و نمک خورده به فروش خواهد رسید. بنابراین به هیچ عنوان از مراکزی که به صورت واسطه فعالیت دارند خرید نکنید.

برخی از دلایل مهم که لازم است شما از طریق مراکزی که خودشان اقدام به پرورش گوسفندان می کنند را در این ادامه برای شما نام برده ایم. مجموعه ما سعی دارد با در نظر گرفتن تمامی جوانب مهم در این زمینه بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد.

 • پرورش ارگانیک
 • پرواربندی طبیعی و رشد در کوهستان
 • کاهش قیمت به دلیل دامدار بودن
 • چرا گوسفندان در ییلاق
 • بهترین نژاد گوسفندان در سراسر ایران برای کشتار
 • فروش تنها نژادهای گوشتی که دارای بازدهی بالایی می باشند
 • بالا بودن تجربه دامدار در این زمینه
 • سالم بودن دام ها
 • و …

علاوه بر موارد ذکر شده بسیار موارد دیگر نیز وجود دارند که مطمئن هستیم برای شما هم از اهمیت زیادی برخوردار است.

گوسفند زنده

نرخ گوسفند زنده در تهران و کرج

دیگر نکته مهم که باید خدمت شما توضیح دهیم مربوط به قیمت در شهرهای مختلف ایران می باشد. شما باید بدانید که در هر شهری ممکن است نرخ دام در مراکز فروش شهرداری و مراکز کشتارگاه ها متفاوت باشد. دلایلی مختلفی برای این مورد وجود دارد که در صورت نیاز در بخش مربوطه توضیحات مختصری در این رابطه خواهیم داد. برای آگاهی شما مشتریان عزیز در این بخش جدول قیمت گوسفنده زنده در کرج، تهران، مشهد، اصفهان، تبریز و … را برای شما قرار داده ایم. این قیمت ها در تاریخ مشخصی روی سایت درج شده است و ممکن از بروز نباشند. هر چند ما در بازه زمانی های کوتاهی اقدام به ویرایش و درج قیمت بروز دام زنده می کنیم. به این مورد اشاره کردیم تا بگوییم که لازم است برای اطلاع از قیمت دقیق باید حتما با گروه لایو شیپ تماس حاصل فرمایید.

نکته: کلیه خدمات فروش دام زنده در سایت لایو شیپ برای کشتار می باشد. کسانی که به دنبال خرید انواع دام برای پرورش هستند باید بگوییم که هیچ نوع دامی برای پرورش نداریم. همچنین علاوه بر این موضوع تمامی سرویس ها مختص شهر تهران و کرج می باشد. در جدول بالا تنها جهت افزایش آگاهی شما کاربران عزیز نرخ گوسفند زنده شهرداری در شهرهای مختلف را قرار داده ایم.

افزایش قیمت گوسفنده زنده 97 و 98

اگر سال های 95 الی 98 اقدام به خرید گوسفند زنده کرده باشید، حتما با روند افزایش قیمت روبرو شده اید. بیشتر افزایش قیمت روز در ابتدای سال 97 رخ داد که افزایش فوق العاده زیادی داشت. نرخ ابتدای سال تا پایان سال ادامه داشت و با همان قیمت با اختلاف چند هزار تومانی وارد سال 98 شد. در طول سال نود و هشت قیمت ها در بازه زمانی های مختلفی بالا و پایین می باشد که بیشتر حالت صعودی داشت. در نهایت با همان نرخ که با اختلاف خیلی کم وارد سال 99 شدیم. تقریبا می توان گفت در این سال هم نوسان زیادی وجود نداشت و تنها در برخی مواقع در حد چند هزار تومان با کاهش و افزایش قیمت روبرو بودیم.

قیمت گوسفنده زنده 99 در پایان سال به صورت حدودی از 45 الی 55 هزار تومان می باشد. همانطور که مشخص است با همین میزان نرخ روز وارد سال 1400 خواهیم شد.

قیمت گوسفنده زنده در تهران و کرج

فواید گوشت گوسفندی

همانطور که شما هم میدانید گوشت قرمز گوسفندی دارای ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن انسان را دارا می باشد. یکی از محبوبترین نوع گوشت ها در بین خانوارهای ایرانی مربوط به گوسفند است. علاوه بر فواید عالی دارای گوشت خوشمزه و لذیذ می باشد. در سراسر دنیا از این نوع گوشت در انواع غذا ها مورد استفاده قرار میگیرد. نکته مهمی دیگر در رابطه با بدن این حیوان است که تمامی قسمت ها به صورت مجزا دارای قیمت مشخصی می باشند. علاوه بر موضوع قیمت ران، گردن، لاشه، شقه، راسته و … که نرخ متفاوتی در بازار دارند، هر کدام از این اعضای بدن دام فواید و مزایای خاص خودشان را دارند.

متوسط وزن گوسفند زنده

ممکن است برای شما جای سوال باشد که چه عواملی می تواند روی قیمت روز تاثیر داشته باشد. البته شاید برخی از این دلایل تاثیرگذاری روی قیمت را بدانید. به طور کلی چند مورد مهم وجود دارند که مهمترین آن مربوط به وزن گوسفنده زنده می باشد. همانطور که میدانید نرخ گوسفند به صورت کیلویی محاسبه می شود. اینکه چرا می گوییم وزن عامل مهمی است، به دلیل این است که اگر شما گوسفند با وزن سنگین را بخواهید بخرید، اکثر مراکز فروش دام زنده کشتار سعی می کنند کمترین قیمت را برای شما در نظر بگیرند. البته برعکس آن هم وجود دارد، زمانی که بخواهید یک بره زنده با وزن پایین خریداری کنید، اکثرا به دلیل کم بودن میزان بازدهی و سود برای فروشنده سعی می کنند قیمت را بالاتر اعلام کنند.

هر چند خرید گوسفند و بره می تواند برای نیاز های مختلفی باشد. با این وجود شما می توانید بصرفه ترین روش را برای خود انتخاب کرده و از بهترین مرکز معتبر و بهداشتی فروش گوسفند خرید خود را انجام دهید. از آنجایی که موضوع وزن گوسفنده زنده یک مورد مهم است، در بخش مقالات وبلاگ سایت لایو شیپ در رابطه با این مورد یک پست مجزا قرار داده شده است.

قیمت گوسفنده زنده شهرداری تهران

شماره تماس مرکز خرید گوسفند زنده

اگر دنبال شماره تماس مراکز معتبر و بهداشتی دام کشتار گوسفند و بره هستید، باید خدمت شما عرض کنیم که در اینجا اطلاعات تماس مناطق مختلف میادین شهرداری تهران را برای شما آماده کرده ایم. اطلاعاتی که در این بخش مشاهده می کنید تنها برای آگاهی و اطلاع رسانی بوده و مجموعه لایو شیپ هیچگونه مسئولیتی در قبال خرید از مراکز غیر معتبر را ندارد.

توجه کنید که ما محصول دامی خریداری شده شما را به تمامی مناطق ارسال خواهیم کرد و هیچگونه محدودیتی از این نظر وجود ندارد. برخی مناطق که تحت پوشش می باشد عبارتند از:

 • چهار منطقه اصلی تهران
  • شمال
  • جنوب
  • شرق
  • غرب
 • خاوران
 • آزادگان
 • افسریه
 • قائم شهر
 • و …

نحوه خرید اینترنتی گوسفند از لایو شیپ

قیمت گوسفند زنده روز تهران و کرج که در این بخش با هم مورد بررسی قرار دادیم مربوط به گوسفند فروشی لایو شیپ می باشد. بعد از اینکه تصمیم به خرید گرفتید تنها با یک تماس قادر خواهید بود سفارش خودتان را ثبت کنید. برای این منظور در بخش تماس با ما می توانید از طریق شماره موبایل و شماره ثابت دفتر فروش ما تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید. در این نوع روش خرید شما باید وزن گوسفند، آدرس دقیق و زمان دقیق برای تحویل را برای ما مشخص کنید. در نهایت در روز و ساعت تعیین شده قصاب ماهر ما دام مد نظر شما را تحویل خواهد داد.

نوشتهٔ پیشین
درباره ما
نوشتهٔ بعدی
قیمت بره زنده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

*

code

فهرست

تماس با ما

همشهریان عزیز برای خرید و سفارش گوسفند می توانید با شماره های زیر در تماس باشید.

 • غرب تهران
  • 02144854425
  • 02144861201
 • شرق تهران
  • 02122301770
 • شمال تهران
  • 02122144116
 • شماره موبایل
  • 09124884945